Prindi see leht

Tööpakkumised

NB! SEOSES OLUKORRAGA KANDIDEERIMISTÄHTAEGA PIKENDATUD

Nooremloomaarsti täiendõppeprogramm

Eesti Maaülikooli hobusekliinik kuulutab välja konkursi nooremloomaarsti täiendõppeprogrammi kohale. Täiendõppeprogramm algab 1. juuli 2020 ning kestab ühe aasta. Nooremarstide tööd juhendavad loomaarstid ja vanemloomaarstid.

Tööülesanded

  • patsientide vastuvõtt
  • hobuste haiguste diagnoosimine ja ravimine, haiguste profülaktika
  • osalemine veterinaarmeditsiini üliõpilaste diplomieelse õppetöö läbiviimises
  • osalemine EMÜ veterinaarmeditsiini ja loomakasvatuse instituudi kliinilise veterinaarmeditsiini õppetooli teadus- ja arendustegevuses

Nõudmised kandidaadile

  • loomaarsti kõrgharidus (kandideerida võivad ka viimase kursuse üliõpilased)
  • hea eesti ja inglise keele oskus, kasuks tuleb vene keele oskus
  • levinumate tarkvaraprogrammide kasutamise oskus
  • hea pinge- ja stressitaluvus, toimetulek kriisisituatsioonides
  • täpsus, hoolsus, kohusetundlikkus
  • hea suhtlemisoskus ning oskus töötada meeskonnas
  • soov oma teadmisi ja oskusi täiendada
  • soovitatav eelnev kogemust hobustega
  • B-kategooria juhiluba

Pakume

  • erialaste oskuste ja teadmiste arendamist
  • huvitavat ja rutiinivaba tööd kaasaegses töökeskkonnas
  • toetavat kollektiivi

Kandideerimiseks palume saata CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 15. juuniks 2020 e-posti aadressile suurloomakliinik@emu.ee

Lisainfo: Janne Ööpik, +372 5222 062, janne.oopik@emu.ee