Järelmaks

Eesti Maaülikooli Loomakliinib teeb koostööd kahe ettevõttega, kes pakuvad võimalust tasuda Teie lemmiku raviarved osamaksetena ja nii saab Teie lemmikloom alati abi, mida ta vajab.

Medicredit

Eesti Maaülikooli Loomakliinik pakub koostöös firmaga Medicredit oma klientidele võimalust tasuda raviprotseduuride eest osamaksetena. Selliselt toimides ei pea kogu summat korraga välja käima, igakuine maksekoormus on võimalik hajutada pikema perioodi peale.

Järelmaksu saab taotleda raviprotseduuridele maksumusega 150 – 6000 eurot. Vaata täpsemaid tingimusi lähemalt Medicrediti kodulehelt – www.medicredit.ee.

Järelmaksu vormistamiseks on vajalik isikut tõendav dokument, milleks sobib Eesti Vabariigi pass, ID-kaart ja Eestis välja antud autojuhiload.

Placet Järelmaks

 

Placet Järelmaks võimaldab Teil hajutada lemmiklooma raviga seotud kulud ning pakkuda oma lemmikule parimat ravi.

Placet Järelmaksu on Teil võimalik taotleda mugavalt siinsamas kodulehel ning vastuse oma taotlusele saate juba 5 minuti jooksul.

Placet Järelmaksu on Teil võimalik taotleda toodete ja teenustele maksumusega 50 – 15,000 eurot.

Placet Järelmaksu saab taotelda kuni 6 aastaks ja esimesed 30 päeva on 0% intressiga. Edaspidine fikseeritud aastane intress on alates 9,9%.

Järelmaksu summa on võimalik tagastada ka enne lepingu tähtaja lõppu ja lepingu varasemal lõpetamisel ei rakendu ühtegi lepinguga seonduvat trahvi.

https://partner.laen.ee/emu

Placet Järelmaksu laenukalkulaator asub allpool.