Tervisepaketid hobustele

Probleemide ennetamine ja varajane avastamine on alati tõhusam kui tagajärgedega tegelemine – sellele põhimõttele tuginedes pakub Maaülikooli hobusekliinik hobustele ka erinevaid tervisepakette, mille eesmärgiks on pakkuda hobuse tervise regulaarset jälgimist professionaalide poolt ühendatuna rutiinsete protseduuride läbiviimisega. Kõik ikka selle nimel, et Teie ja Teie hobuste elu oleks korraldatud võimalikult mugavalt ja murevabalt.

Vali sobiv pakett ja broneeri aeg tervisekontrolliks juba täna!

Pakett

Pronks

Hõbe

Kuld

Plaatina

Visiiditasu

Kliiniline ülevaatus

Vereproovid

Vaktsineerimine

Roojaproovi uurimine

Hammaste raspeldamine

  ✓ *

Hind

58 €

74 €

86 €

110 €


* Lisandub rahustuse hind vastavalt vajadusele. Enamasti on selleks umbes 10 eurot.   

Mida pakutavad paketid endast kujutavad?

Kliiniline ülevaatus: Sisaldab põhjalikku kliinilist ülevaatust, kehakonditsiooni hindamist ning lühikest söötmisalast konsultatsiooni. See on hobuseomaniku jaoks võimalus saada vastuseid tekkinud küsimustele.

Vereproov: Kliiniline veri koos fibrinogeeniga (põletikunäitajad), 6 biokeemilist parameetrit maksa, neerude ja lihaste seisukorra hindamiseks. Vereproovi analüüsile lisaks kuulub paketti ka tulemuste tõlgendamine.

Vaktsineerimine: Hõlmab hobuste gripi ja teetanuse kompleksvaktsiini manustamist. Sisaldab vaktsiini hinda.

Roojaproovi uurimine: Sisaldab roojaproovi võtmist, transporti laborisse, uurimist ja vastuste tõlgendamist koos soovitustega sobiva ussirohu valiku suhtes

Hammaste raspeldamine: Koosneb põhjalikust suu ülevaatusest ja hammaste raspeldamisest.

Tervisepaketi hinnale lisandub transpordi maksumus (kuulub jagamisele, kui ühest tallist/piirkonnast on rohkem huvilisi).

Kui ühest tallist soovib tervisepaketti korraga üle kolme hobuse, rakendub kõigile tellitud tervisepakettidele soodustus 10%