Hea hobusekliiniku klient!

Hetkel valitseva olukorra tõttu oleme Eesti Maaülikooli hobusekliinikus taas kord võtnud kasutusele meetmed, et ennetada koroonaviiruse levikut ja olla valmis Teie hobustele abi pakkuma ka edaspidi.

  1. Oleme jätkuvalt valmis pakkuma Teie hobustele mitmekülgset abi. Soovitatav on probleemide korral pöörduda hobusega kliinikusse.
  2. Hobusega võib kliinikusse siseneda maksimaalselt üks inimene, soovitavalt hobuse omanik. Hobust kliinikusse saatev inimene peab olema terve. 
  3. Hobusekliiniku välisuksed on lukus. Kliinikusse pääseb helistades telefonil 52 22 062
  4. Jätkame ka väljasõitude tegemist, kuid palume, et tallis viibiks hobusega koos vaid üks inimene, soovitatavalt hobuse omanik. 

Täname mõistva suhtumise eest. 

KONTAKT

Hobusekliinik

Meil on rõõm teatada, et alates 1. augustist 2022 avame ööpäevaringse esmaabiteenuse. Kiireloomulist meditsiinilist või kirurgilist abi vajavaid hobuseid võtame sellest kuupäevast alates vastu igal ajal. Samuti hakkame teostama koolikulõikusi.

Plaanilist ortopeediliste ja kirurgiliste patsientide ravi pakume tööpäeviti 9.00 - 16.00.

Kui teie mure on ortopeedia või kirurgia valdkonnast (lonked, traumad), palun võtke ühendust Felipe Corrêaga luis.correa@emu.ee (inglise keeles).

Kui soovite pigem suhelda eesti keeles või kui mure on sisehaiguste valdkonnast, palun helistage kliiniku telefonile +372 52 22 062 või kirjutage kliiniku üldmeilile suurloomakliinik@emu.ee. Kui te ei ole päris kindlad, kuhu peaks pöörduma, siis helistage või saatke kiri üldmeilile, ja me suuname teid õige arstini.

 

Telefon 52 22 062

Kliiniku aadress: Kreutzwaldi 62, Tartu

Kliiniku e-posti aadress: suurloomakliinik@emu.ee

Produktiivloomakliinik

Telefon 731 3722, tööpäeviti kell 8-16

Valvetelefon 52 57 973, tööpäeviti kell 8-21

Aadress: Kreutzwaldi 62, Tartu

E-posti aadress: suurloomakliinik@emu.ee