Eesti Maaülikooli Väikeloomakliinik kuulutab välja konkursi

Eesti Maaülikooli Väikeloomakliinik kuulutab välja konkursi noorem...

Meie kardioloog Dr. Paul Fridtjof Mõtsküla doktoritöö leidis tõhusamaid võimalusi avastamaks bokserite südamehaigust.

Bokseri tõugu koertel esineb teistest sagedamini rütmihäireid põhjustavat südamelihase haigust. Eesti Maaülikooli Loomakliiniku kardioloog Paul Fridjof Mõtsküla valminud doktoritöös pakutab ta välja mitu võimalust, kuidas sageli märkamatult kulgevat haigust tõhusamalt varakult avastada. Loe lähemalt siit.

Muudatused ravimiretseptide väljastamisel

Anname teada, et seoses VTA peadirektori käskkirjaga, mis sätestab abinõud retseptiplankide jälgitavuse ja veterinaararsti vastutuse nõuete täitmiseks on muutunud meie kliiniku retseptide väljastamise kord. Edaspidi väljastame retseptipikendused 3 tööpäeva jooksul. Juhul kui märkate, et Teie lemmiku ravimid hakkavad otsa saama, siis võtke kliinikuga aegsasti ühendust, et retseptid ja ravimid jõuaksid Teie lemmikuni õigeaegselt!